३ जेष्ठ २०७९, मंगलवार

एमाले बाँकेको जिल्ला विभागले पूर्णता पायो (नामावली सहित)
  • न्युज मानसराेवर

बाँके ।  नेकपा एमाले बाँकेले जिल्ला विभागहरुलाई पूर्णता दिएको छ ।

एमाले बाँकेको फागुन १४ को निर्णय अनुसार विभागहरुलाई पूर्णता दिएको हो ।

नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी बाँकेले ८१वडा १९ जनवर्गिय संगठन २३ विभाग,३ क्षेत्रीय कमिटीहरु आठ गाउँ कमिटी ६ प्रदेश कमिटी गठन पछि विभागहरु पनि पुर्णता पाएको हो ।

विभागहरुमा  को को परे नाममवली सहित हेरौँ 

स्कुल विभाग 

सुर्य ढकाल
बसन्ती अधिकारी
मोहित शाह
खेमराज शर्मा
सुर्य रोकाया
कमल डागी
तिलकविर सुनार
नन्दलाल ढकाल
सकिल खां
निर्मला सुनार
सुमन घिमिरे

मोर्चा फाट

किस्मत कुमार कक्षपति
डिल्ली बिसी
सुर्य रोकाया
जनवर्गिय सगठनका अध्यक्षहरु

प्रचार विभाग

प्रमोद धिताल
रुद्र सुबेदी
गजेन्द्र गुरुङ्ग
नन्द देबकोटा
कमल डागी
विश्वराज पछलङ्गया
मधु शाही
मेराज सल्मानी
पवित्रा परियार
रविन्द्र सिह ठकुरी
दुर्गा रोकाया

जनकार्य विभाग

पदम बहादुर धिताल
बलराम भट्टराई
भिम वली
खिल प्रसाद भुषाल
दत्त प्रसाद आचार्य
तुलसिराम थारु
सकिल खां
खेमराज शर्मा
मोहित शाह
राम थापा
इन्द्र बहादुर थापा
विक्रम यादव
रामचराण बिसी
अतिउल्ला खाँ
विक्रान्त श्रीवास्तव
मनोज केसी
मक्सुद अहमद हल्वाई

आर्थिक विभाग

अशोक कर्मचार्य
खिल प्रसाद भुषाल
अजय गुप्ता
गोपाल तिवारी
राम थापा
कृष्ण प्रसाद श्रेष्ठ
रचना श्रेष्ठ
भिम बहादुर रानाभाट
ज्ञानेन्द्र खनाल
शकिल अहमद जागर
स्थीरमणी बज्राचार्य
मिस बाहुलहक

संगठन विभाग

भिम ओली
गोपि खनाल
कृष्ण भुषाल
सर्वराज खत्री
गोविन्द रेग्मी
राजेन्द्र कंडेल
सोहन यादव
चमेली वाकवल
माया गौतम
रबिन्द्र बहादुर शाही
चित्र बहादुर विक

शिक्षा तथा मानव श्रोत विभाग

एकदेव पन्थी
बामदेव सुबेदी
शिवशंकर रोकाया
बाबुतोरुण गौतम
महेन्द्रराज शर्मा
दिल बहादुर खत्री
विर वहादुर सिह ठकुरी
उशा थापा
तिलक केसी
यमनारायण महतो
गोमा पोखरेल

शहकारी तथा गरिवी निबारण

बिजया धिताल
बिष्णु रिमाल
निर्मल खनाल
उषा थापा
कल्पना अधिकारी
कल्पना थापा
ललित कडायत
भुपेन्द्र अधिकारी
प्रकास ज्ञावली
शिव लामिझाने
जगत विसी

कृषि तथा भुमिसुधार विभाग

जयराम यादव
केश कुमारी भुषाल
डिल्ली आचार्य
विक्रम यादव
टेकराज आचार्य
शान्ती सुनार
खिम बहादुर वि सी
हुमकला गिरी
गोपाल गिरी
पदमा रोकाया
रामु भण्डारी

न्याय तथा कानुन विभाग

हिम बहादुर डिसी
देउमाया मगरनी
दुर्गा खडका
माधव पौडेल
बाबुराम अधिकारी
पुर्ण बहादुर शाही
शोेभा अधिकारी
जगती पासी

सामान्य प्रशासन विभाग

शारदा रेग्मी
रामचरण थारु
नन्दलाल सिजापति
मदन वली
प्रमोद मिश्रा
लाल भक्त न्यौपाने
धनराज कुमी
लिला पाण्डे
रबिन्द्र रेग्मी
हरि देवकोटा
देविलाल खनाल

स्वास्थ्य जनसख्या विभाग

अछरी पोखरेल
अनिता थापा
सुमन श्रेष्ठ
लक्ष्मी क्षेत्री
सुनिता आचार्य
खडक रोका
प्रकास गौतम
भरत बुढाथोकी
मन कुमारी सिलवाल
नरेन्द्र थापा
राम ब चन्द

निर्वाचन विभाग

नम प्रसाद शर्मा
सन्जय थारु
विष्णु गौतम
झक बहादुर पौडेल
माधव पौडेल
भरत कठायत
ज्ञानेन्द्र शाही
अमर केसी
रमेश कार्की
दुर्गालाल विक
भिम राना भाट

पर्यटन विभाग

कृष्ण चौधरी
भिम प्रसाद कडेल
खुमान्द काफले
लाल बहादुर राना
खगेन्द्र दहाल
सकिल अहमद राई
डम्बर बुढाथोकि
नविना परियार
बाबुराम चौधरी
देवेन्द्र पौडेल
मिस बाहुलहक

वन तथा वातावरण विभाग

सिता सुबेदी रेग्मी
दिपक बर्मा
नर बहादुर खत्री
महेन्द्र शाही
शालिकराम डागी
कुलेराज बर्मा
यसोदा धिताल
सिता सुनार
मो नियास खान
रन्जु तेली
गोपाल ब थापा

शहरी विकास विभाग

कमलेस यादव
पार्वति सिह ठकुरी
कृष्ण राना क्षेत्री
प्रागराज यादव
अजुर्न पनेरु
झकर सिह थापा
सुरज गिरी
शशिराजन कर्ण
मक्सुद अन्सारी
अनु थापा
दुरपद बुढाथोकी

सामाजिक सेवा विभाग

शिबलाल पाण्डे
सत्यनारायण बर्मा
फतेकुमारी जैसी
पुनित बित्रम शाह
दुर्गा केसी
रबि रोकाया
शोभा राना
लक्ष्मी चौधरी
कृष्ण बहादुर गिरी
सुमन विश्वकर्मा
जयश्वर गौतम

पुस्तकालय तथा अभिलेख विभाग

जनकराज भण्डारी
शोभा बिसी
जगदिश शर्मा
शान्तीराज रेग्मी
बिष्णु प्रसाद खनाल
भरत बहादुर राना भाट
मक्सुद हलुवाई
शोभना मिश्रा
सरला विष्ट
मनु डिसी

स्थानीय विकास विभाग

मिन बहादुर मल्ल
निसारअलि दर्जी
बिश्रराम कुमार बर्मा
बिजुला अधिकारी
धर्म रोकाया
केशव चालिसे
हरिता वली
समर बहादुर खत्री
तसब्बर खां
गुमान न्यौपाने
हरिराम शर्मा

संस्कृतिक विभाग

मिना ढकाल
चिरन्जीवि ढकाल
सागर कोइराला
सुन्दर गुरुङ्ग
पुर्णमा पौडेल
नमिता बराल
सुमित्रा ढकाल
पुष्कर रिजाल
देबकी निरौला
बल बहादुर बिसी
उज्ज्वल बिसी

योजना विभाग

तोयनाथ पहाडी
सफिउल्ला बागवान
हिम बहादुर नेपाली
बाबुराम अधिकारी
प्रमोद सुबेदी
लेक प्याकुरेल
मिना बराल
प्रकास गौतम
सत्य नारायण वैश्य
दुर्गा बास्तोला
यादब सुबेदी
मात्रिका प्रसाद बर्मा

भौतिक पुर्वआधार तथा यातायात विभाग

राजेन्द्र गिरी
शोभाखर पौडेल
रामु पन्त
टंक खनाल
बखत केसी
दिपेन्द्र बुढाथोकी
केशव उपाध्यया
बुद्धि दियाली
रबिन्द् अधिकारी
नन्दलाल गुर्ताल
डिल्ली बहादुर विष्ट

उपभोक्ताहित संरक्षण सुशासन विभाग

प्रकाश थापा
रुवि खां
बसन्त गौतम
विकास आचार्य
सुरेर गौतम
शर्मिला खत्री
निलम ज्ञावली
खगेन्द्र सुबेदी
अर्जुन सुबेदी
सन्तोस विक

युवा तथा खेलकुद विभाग

खेमराज शर्मा
आतंक बस्नेत
रुद खनाल
अकित श्रेष्ठ
लक्ष्मण पौडेल
दिपक ढुगाना
शेर बहादुर विक
मोहन ओली
भुपाल शर्मा
अजुर्न चौधरी
मदन रत्न केसी

उद्योग तथा बाणिज्य विभाग

कृष्ण श्रेष्ठ
एकनारायण चपागाई
संजय अग्रवाल
भिम सुबेदी
सुरेश पराजुली
सुनिल खनाल
तनविर जमाल हलवाई
विज्ञान कक्षपति
दिपक आचार्य
लक्ष्मण पौडेल
दिपेन्द्र कुमार जैसि

श्रम तथा रोजगार विभाग

हिरा खराल
पुर्ण बहादुर चन्द
भुपेन्द्र गिरी
बिमल मल्ल
प्रतिमा रेग्मी
डिल्ली रेग्मी
गंगा शर्मा
बद्रि गिरी
बिरेन्द्र भण्डारी
ओम प्रकाश चपागाई

  • १२ असार २०७८, शनिबार प्रकाशित

  • Nabintech